Editovat

Rekonstrukce a realizace interiérů!

Poradíme Vám jak dokonale proměnit Váš byt či dům a neutratit přitom všechny Vaše úspory. Neváhejte oslovit profesionály s dlouholetou praxí - poskytujeme nadstandardní služby. Samozřejmostí je vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení a dalších souvisejících dokumentů, včetně zajištěný nezbytných povolení.

  • My přijedeme zdarma k Vám: šetříme Váš čas, osobní jednání v bytě či domě, přímo na místě realizace, v termínu jaký vyhovuje Vám. Zaměření interiéru bytu naším technikem, který s Vámi ihned na místě zkonzultuje stav interiéru bytu, projedná možnosti a potřebný rozsah rekonstrukce, navrhne vám optimální řešení a to vše zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků!
  • Vypracování nezávazné cenové nabídky: rozpočtu finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů, (vč. cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů, vybavení, nábytku a pod). Opět nezávazně a ZDARMA!
  • Konzultace a poradenství: vypracování dispozičního řešení rekonstrukce interiéru bytu, pomoc při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku, materiálů. Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu nejefektivněji! 
  • Smluvní dokumentace, s přesným a závazným harmonogramem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují tak, aby i během rekonstrukce interiéru byl zachován životní komfort obyvatel bytu.
  • Nevybíráme zálohu předem! 

Na Vaši otázku rádi odpovíme. Napište nám:

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti