Editovat

Koupelna na Klíč

V rámci našich služeb Vám poskytneme kompletní přestavbu Vaši koupelny od zaměření, přes vytvoření 3D vizualizace dle Vašich představ až po realizaci nové koupelny. 

Vizualizace koupelny

O návrh Vaší koupelny se postarají zkušení designéři. Budou Vám naslouchat, poznají Vás i Vaše představy a seznámí se s Vaším prostorem. Poté vytvoří vizualizace, které si vzájemně odsouhlasíte.

Realizace

V předem dohodnutý termín přijedeme k Vám domů s veškerým materiálem a vybavením nutným pro rekonstrukci. Stavbyvedoucí, s Vámi znovu projde veškeré podklady rekonstrukce a předá instrukce pracovníkům. Po celou dobu rekonstrukce bude dohlížet na kvalitu všech prováděných prací a samozřejmě se na něho můžete kdykoli obrátit s Vašimi dotazy nebo požadavky. 

V rámci rekonstrukce nabízíme také dodávku a montáž vestavěných skříní nebo interiérových dveří. Protože si uvědomujeme, že rekonstrukce koupelny je velký zásah do Vašeho soukromí, pracujeme rychle a spolehlivě. Po skončení renovace se samozřejmě postaráme o důkladný úklid.

Na Vaši otázku rádi odpovíme. Napište nám:

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti